+48 22 290 43 73pl. Orląt Lwowskich 20D Wrocław, 53-605

ZOBACZ JAK O CIEBIE DBAMY


Naszym celem jest Twoje zdrowie.

Więcej niż prywatna służba zdrowia.

S7Concierge to poziom wyżej niż prywatna służba zdrowia. Działa na całym świecie i zapewnia dostęp do wybitnych specjalistów w krótkim terminie. Niezależnie od tego gdzie akurat jesteś – jesteśmy z Tobą.

Nie musisz zastanawiać się, co zrobić w przypadku choroby Twojej lub Twoich bliskich. Od tej pory masz wybór między medycyną konwencjonalną a naturalną. Kolejki Cię nie dotyczą, ponieważ mamy na to rozwiązanie – Fast Track.

Jesteś bezpieczny jak nigdy dotąd i możesz być zdrowy jak nigdy wcześniej.

Stanowimy najwyższe standardy opieki nad pacjentem – działamy szybko, fachowo i niezawodnie. Liczy się Twój komfort oraz prędkość działania. Wystarczy jeden telefon, byś mógł skorzystać z profesjonalnego leczenia u najlepszych specjalistów z całego świata. Od tej pory prowadzimy Cię za rękę aż do pełnego zdrowia. Ty mówisz z jakim problemem zdrowotnym się borykasz, a my działamy i zajmujemy się całym procesem leczenia.


Bezkompromisowa wygoda, niepodważalna jakość, 100% troski – tak działa S7Concierge.

NAJLEPSI SPECJALIŚCI DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Zyskujesz dostęp do prawdziwych ekspertów w swoich medycznych dziedzinach.


KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Dajemy Ci możliwość zadbania o siebie jeszcze zanim pojawią się oznaki choroby.


OPIEKA KONSULTANTA

Od momentu pierwszego kontaktu angażujemy się w zapewnienie Ci optymalnej logistyki leczenia.


JEDEN TELEFON

Tyle wystarczy, by medyczna maszyna poszła w ruch – nie musisz czekać w kolejkach ani iść na kompromisy.


CAŁY ŚWIAT DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Ograniczenia w dostępie do leczenia na całym świecie dla Ciebie już nie istnieją. Wystarczy, że powiesz, że chcesz.NA NOWO STWORZYLIŚMY SŁUŻBĘ ZDROWIA


Oddajemy w Twoje ręce zaawansowaną opiekę medyczną.

Zauważyliśmy, że wielu ludzi nie jest w stanie poradzić sobie z ciężkimi chorobami. Zadaliśmy sobie pytanie: co możemy zrobić, aby usprawnić proces leczenia? Czy możemy pomóc ciężko chorym osobom dojść do zdrowia?

Znaleźliśmy rozwiązanie.

Na nowo stworzyliśmy służbę zdrowia. Dzięki temu nasi klienci mogą skutecznie się leczyć, zamiast trwać w chorobie. Wykorzystujemy najnowsze dokonania w medycynie konwencjonalnej oraz naturalnej. Proponujemy klientom leczenie dopasowane do ich możliwości. Organizujemy cały proces leczenia i prowadzimy pacjentów aż do wyleczenia.

Nie gwarantujemy nikomu, że na 100% go wyleczymy – nie mamy takiej mocy. Obiecujemy za to, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc klientowi osiągnąć zdrowie.

Daniel Kubach

Prezes Zarządu S7Concierge Sp. z o.o.


Nigdy wcześniej leczenie nie było tak skuteczne i proste.

Wierzymy, że przy odpowiednio trafnej diagnozie oraz zastosowaniu skutecznego leczenia, wszystko jest możliwe. Dlatego połączyliśmy to co najlepsze z medycyny naturalnej, konwencjonalnej i nowoczesnej. Zrobiliśmy to, abyś mógł czerpać z pełnych dokonań nauki, tradycji oraz natury.

Wyobrażasz sobie posiadanie dostępu do najlepszych lekarzy specjalistów pod jednym telefonem? Dzięki S7Concierge to wykonalne! Bezkompromisowa wygoda usług.

Na świecie pracują tysiące wybitnych specjalistów w zakresie leczenia. Jeżeli masz abonament Medical Concierge VIP, żadne granice dla Ciebie nie istnieją. Wszyscy oni są do Twojej dyspozycji.

Teraz w Twoich rękach S7Concierge

S7Concierge

pl. Orląt Lwowskich 20D
53-605 Wrocław
tel. +48 22 290 43 73